Wywiad Bożeny Dykiel przerwała prowadząca. Aktorka oburzyła internautów i córkę Wojciecha Młynarskiego wypowiedzią o depresji

Wywiad Bożeny Dykiel przerwała prowadząca. Aktorka oburzyła internautów i córkę Wojciecha Młynarskiego wypowiedzią o depresji

Dla jednych Miećka z serialu „Alternatywy 4”, dla innych Maria z „Na Wspólnej”. Bożena Dykiel jest świetną aktorką, absolwentką warszawskiej PWST. W latach 70. występowała w legendarnym STS-ie, a później przez wiele lat na deskach Teatru Narodowego w Warszawie. Sławę filmową przyniosły jej role w „Alternatywach 4”, „Wyjściu awaryjnym”, „Brunecie wieczorową porą”. Dziś występuje m.in. w serialu „Na Wspólnej”.

mt_adplace_blog_post_img

W sobotę Bożena Dykiel była gościem w „Dzień dobry TVN”. Występ aktorki wzbudził emocje nie tylko widzów, ale i prowadzącej program – Agnieszka Woźniak-Starak wymieniła z aktorką kilka ostrych zdań na temat pandemii.

Dykiel: „Grypa szalała przez tyle lat i mnóstwo ludzi umierało, nawet więcej niż w tej pandemii. A ta pandemia dla nas jest jakimś obozem”.

Woźniak-Starak: „Śmiertelność przy grypie nie była tak wysoka”.

Dykiel: „Była, była”.

Woźniak-Starak: „Nie”.

Następnie Bożena Dykiel stwierdziła, że depresję, m.in. tę, na którą chorował Wojciech Młynarski, wywołuje niedobór litu. W pewnym momencie aktorka założyła elektroniczne okulary i powiedziała do prowadzących program Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak:

Aktorka twierdzi uparcie, że okulary te poprawiają stan psychiczny. Słysząc to Agnieszka Woźniak-Starak zgrabnie przerwała program, zwracając się do widzów: „Żeby nie stracić kontaktu z rzeczywistością, przenieśmy się do Dagmary Kaczmarek-Szałkow i posłuchajmy, co ciekawego w informacjach”.

Słowa aktorki wzburzyły widzów TVN i internautów. Zareagowała też na nie Paulina Młynarska, córka Wojciecha Młynarskiego. Prosi o reakcję organizatorów kampanii „Twarze depresji”, bo Bożena Dykiel jest jedną z ambasadorek kampanii.

Poznajcie, albo przypomnijcie sobie inne słynne cytaty Bożeny Dykiel – najlepsze zebraliśmy w poniższej galerii. Jaką rolę Bożeny Dykiel (w filmie, teatrze lub serialu) najbardziej lubicie? Napiszcie: [email protected]

1/18 Bożena Dykiel o seksie Bożena Dykiel o seksie Bożena Dykiel o seksie Andras Szilagyi / MW Media

„Seks po 50. to najwspanialsza sytuacja pod słońcem. W tym wieku uprawia się go o wiele częściej niż w okresie młodości, bo jest już bezpieczny. A seks po 60. z tym samym partnerem, tak jak ja ze swoim panem Rysiem, to cudowna sprawa”. Aktorka od ponad 40 lat jest żoną producenta filmowego Ryszarda Kirejczyka, z którym ma dwie córki. Bożena Dykiel zachwalała seks w rozmowie z „Super Expressem” tuż przed swoimi 70. urodzinami. Choć wiele plotkarskich portali sugerowało, że to kontrowersyjne słowa, wielu internautów poparło aktorkę za inkluzywność i przełamanie tabu, jakim wciąż w Polsce jest mówienie o seksie seniorów. Przy okazji przypominamy wypowiedź prof. Lwa-Starowicza z wywiadu dla Onetu: „Jak ktoś jest po dwóch zawałach, udarach, ma nadwagę, nadciśnienie i cukrzycę, to o jakim seksie mowa! Viagra nie jest panaceum na wszystko. Ale jak ktoś ma 90 lat i nie ma chorób, jest sprawny fizycznie, to może mieć go mieć. A jak przyplątała mu się cukrzyca i inne choroby i nie może, ale jest zainteresowany współżyciem, to go diagnozujemy.

Source

/ 5.

Biuro podróży at promarTRAVEL | Website | + posts

Planujesz urlop, ale nie masz ochoty organizować samodzielnie całego wyjazdu? Czujesz, że logistyka może cię przerosnąć? Postaw na profesjonalną pomoc w tym temacie! Dowiedz się, czym warto się kierować, wybierając najlepsze biuro podróży.

Written by Promar

Planujesz urlop, ale nie masz ochoty organizować samodzielnie całego wyjazdu? Czujesz, że logistyka może cię przerosnąć? Postaw na profesjonalną pomoc w tym temacie! Dowiedz się, czym warto się kierować, wybierając najlepsze biuro podróży.

Leave a comment