Szkoła Podstawowa nr 58 im. J.Kukuczki

Szkoła Podstawowa nr 58 im. J.Kukuczki

  • Aktualności

     • Zimowe półkolonie w SP 58

      Zimowe półkolonie w SP 58 - Obrazek 1

      Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie! Zapraszamy na ferie zimowe do naszej szkoły! Jeśli chcecie, żeby Wasze dzieci były: zadowolone, szczęśliwie, spędziły czas w sposób przyjemny i pożyteczny pod profesjonalną opieką uśmiechniętych nauczycieli, zapiszcie je na półkolonie organizowane w naszej szkole! Terminy turnusów:

      mt_adplace_blog_post_img
     • Dzień projektów

      Dzień projektów - Obrazek 1

      Coż to był za dzień! Uczniowie klas ósmych prezentowali swoje projekty, nad którymi pracowali od zeszłego roku szkolnego. Na zwiedzających czekało mnóstwo atrakcji. Można było dowiedzieć się, jak ubierały się kobiety w XIX wieku, odbyć podróż w czasy II wojny światowej i zrelaksować się na wyspie Galapagos. W ramach projektu „Szkoła Promująca Zdrowie” uczniowie przygotowali prezentacje na temat zdrowego odżywiania. Miłośnicy książek mogli wejść do Teatru Cytatów, a Ci, których interesuje chemia również znaleźli dla siebie wiele ciekawostek. Uczniom gratulujemy kreatywności i zaangażowania.
      Poniżej przedstawiamy listę wszystkich projektów:

      Szyfr enigmy
      Co uniesie woda
      Jesteś tym co jesz
      Jak ubierały się kobiety w XIX wieku?
      Teatr cytatów
      Modele czasteczek środków przeciwbólowych
      Model atomu neonu
      Bioróżnorodność wysp Galapagos
      Samowie – cztery kraje ,jeden lud
      Udzielanie pierwszej pomocy

     • Dzień wdzięczności

      24 listopada obchodziliśmy Dzień Wdzięczności. W klasach dziękowaliśmy sobie za to co otrzymujemy od siebie nawzajem: za czas, uśmiech, miłe słowa, koleżeńską pomoc i wiele innych.

     • „Mała książka – wielki człowiek” dla pierwszoklasistów 2021

      W poniedziałek 22 listopada uczniowie klas 1 otrzymali wyprawki czytelnicze w ramach programu „Mała książka – wielki człowiek”. Każdy uczeń otrzymał: książkę „Pierwsze abecadło”, broszurę informacyjną dla rodziców i opiekunów „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem” oraz kreatywny alfabet.

     • Dzień życzliwości

      Dzień życzliwości - Obrazek 1

      21 listopada w 180 krajach obchodzono Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

      Oryginalna nazwa święta brzmi Hello World Day i symbolizuje cel tego dnia, czyli mówienie hello (cześć) do przynajmniej dziesięciu osób dziennie.

      Dziś świętujemy w Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki w Poznaniu i mamy na celu uwrażliwienie naszych wychowanków na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji.

  • Nasze media społecznościowe

  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia

Source

/ 5.

Biuro podróży at promarTRAVEL | Website | + posts

Planujesz urlop, ale nie masz ochoty organizować samodzielnie całego wyjazdu? Czujesz, że logistyka może cię przerosnąć? Postaw na profesjonalną pomoc w tym temacie! Dowiedz się, czym warto się kierować, wybierając najlepsze biuro podróży.

Written by Promar

Planujesz urlop, ale nie masz ochoty organizować samodzielnie całego wyjazdu? Czujesz, że logistyka może cię przerosnąć? Postaw na profesjonalną pomoc w tym temacie! Dowiedz się, czym warto się kierować, wybierając najlepsze biuro podróży.

Leave a comment