Olga Frycz zdradziła, kto jest ojcem jej dziecka. To popularny podróżnik i bloger [FOTO]

Olga Frycz zdradziła, kto jest ojcem jej dziecka. To popularny podróżnik i bloger [FOTO]

Olga Frycz urodziła drugie dziecko. Aktorka poinformowała o narodzinach córki za pośrednictwem Instagrama. W poście oznaczyła tatę nowo narodzonej Zosi, który jest popularnym podróżnikiem. Kim jest ojciec drugiego dziecka Olgi Frycz? 

Olga Frycz po raz kolejny została mamą. Aktorka znana z filmu „Wszystko, co kocham” i telenoweli „M jak miłość” urodziła drugie dziecko – córkę Zosię. Dziewczynka przyszła na świat w poniedziałek 18 października, lecz Olga Frycz podzieliła się radosną nowiną tydzień później, zamieszczając zdjęcie z dzieckiem na Instagramie. W opisie towarzyszącym fotografii widnieje informacja odnośnie ojca maleńkiej Zosi. Olga Frycz oznaczyła profil mężczyzny i tym samym ujawniła, kto został tatą jej drugiego dziecka.

mt_adplace_blog_post_img

Zobacz także

Zofia Zborowska Andrzej Grabowski został dziadkiem. Katarzyna Grabowska urodziła

Olga Frycz urodziła. Kto jest ojcem jej drugiego dziecka? 

W 2018 roku Olga Frycz urodziła córkę Helenę i została popularną instamamą, zakładając profil „To ja mama”, poświęcony tematyce macierzyńskiej i działalności reklamowej. Starsza córka jest owocem związku aktorki z Grzegorzem Sobieszkiem, trenerem tajskiego boksu. Para była ze sobą przez pewien czas po narodzinach dziecka, lecz po nieudanej próbie ratowania związku zdecydowała się rozstać. 

W czerwcu Frycz poinformowała, że jest w drugiej ciąży. Podkreślała wówczas, że będzie samodzielnie wychowywała obie córki.  

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję – przekazała na Instagramie. 

Gwiazda do końca ciąży nie zdradzała, kto jest ojcem jej drugiego dziecka. Pewne było jednak, że nie jest nim Grzegorz Sobieszek. Były partner zapewniał publicznie, że aktorka może zawsze liczyć na jego wsparcie. Gdy druga córka Olgi Frycz pojawiło się na świecie, fani w końcu poznali mężczyznę, który został tatą. 

Tata @live_wild_by_nowak pęka z dumy – napisała w poście Olga Frycz. 

Oznaczony „tata” to Łukasz Nowak, popularny podróżnik, bloger i inwestor, założyciel „Klubu Podróżników Soliści”. 

Z wykształcenia ekonomista, z zawodu analityk giełdowy aktywnie działający na rynku start-up oraz venture capital. Miłośnik gór, wspinaczki w każdej formie, ekstremalnej jazdy na nartach i skoków spadochronowych. Uzależniony od adrenaliny – czytamy w notce zamieszczonej na stronie Klubu.

Zarówno Olga Frycz, jak i Łukasz Nowak nie ujawniają szczegółów swojej relacji. Nie zdradzają również, czy zdecydowali się razem wychowywać dziecko. 

Anna Lewandowska zwija swój biznes. Nie było zainteresowania? Jest komentarz menadżerki

olga frycz2 fot. Instastories:@tojafrycz resizeIframe(iframe)); } window.addEventListener(’resize’, () => resizeIframe(iframeElement)); window.addEventListener(’load’, () => resizeIframe(iframeElement)); ]]>
Source

/ 5.

Biuro podróży at promarTRAVEL | Website | + posts

Planujesz urlop, ale nie masz ochoty organizować samodzielnie całego wyjazdu? Czujesz, że logistyka może cię przerosnąć? Postaw na profesjonalną pomoc w tym temacie! Dowiedz się, czym warto się kierować, wybierając najlepsze biuro podróży.

Written by Promar

Planujesz urlop, ale nie masz ochoty organizować samodzielnie całego wyjazdu? Czujesz, że logistyka może cię przerosnąć? Postaw na profesjonalną pomoc w tym temacie! Dowiedz się, czym warto się kierować, wybierając najlepsze biuro podróży.

Leave a comment