Najnowsze wiadomości

Najnowsze wiadomości

UWAGA  !!

mt_adplace_blog_post_img

Studenci  I roku studiów  na Wydziale Turystyki i Rekreacji( kierunki: turystyka i rekreacja, turystyka przygodowa i ZRIR)  mają możliwość  uczestniczenia w zajęciach wyrównawczych   z geografii.  W semestrze zimowym  przewidziane jest  30 godzin  na w/w zajęcia.

 Chętnych  prosimy o  zgłaszanie  się do dnia 7 października.

Zapisy przyjmują :

 

Barbary Majerek- 683-123-55,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mgr  Kamili Krzysztonek -683-14-36, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                               Dziekan Wydziału TiR

                            Dr hab. Ewa Roszkowska prof. AWF

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy studentów studiów I stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie do rekrutacji na zajęcia tutoringowe.

Studenci zainteresowani uczestnictwem w projekcie proszeni są o złożenie drogą mailową do koordynatora na danym Wydziale wymaganej dokumentacji do dnia 08.10.2021. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie projektu.

W roku akademickim 2020/2021 w Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie został rozpoczęty Projekt „Mistrzowie Dydaktyki – wdrożenie”, którego głównym zadaniem jest realizacja zajęć ze studentami Uczelni w formie zajęć tutoringowych. Zasady rekrutacji na zajęcia tutoringowe dla studentów zawarto w regulaminie przygotowanym przez zespół nauczycieli akademickich (tutorów), którzy będą prowadzić zajęcia na Uczelni.

Studenci uczestniczący w zajęciach tutoringowych będą mogli liczyć na następujące korzyści:

  • Udział w tutorialu daje możliwość zindywidualizowanej pracy, zarówno pod względem merytorycznym, jak i terminów oraz form spotkań.
  • Rozwijanie indywidualnych zainteresowań studenta.
  • Nowoczesne i inspirujące narzędzia pracy.
  • Samodzielna praca pod kierunkiem nauczyciela/tutora.
  • Zajęcia w małej grupie – do 6 osób.

Dodatkowo uczestnictwo w Projekcie „Mistrzowie Dydaktyki – wdrożenie” będzie udokumentowane wpisem do suplementu ukończenia studiów oraz stosownym zaświadczeniem.

Więcej informacji na wydziałowej stronie zajęć tutoringowych:

https://www.awf.krakow.pl/dla-studentow/zajecia-tutoringowe

Zapraszamy
Zespół Tutorów AWF

Source

/ 5.

Biuro podróży at promarTRAVEL | Website | + posts

Planujesz urlop, ale nie masz ochoty organizować samodzielnie całego wyjazdu? Czujesz, że logistyka może cię przerosnąć? Postaw na profesjonalną pomoc w tym temacie! Dowiedz się, czym warto się kierować, wybierając najlepsze biuro podróży.

Written by Promar

Planujesz urlop, ale nie masz ochoty organizować samodzielnie całego wyjazdu? Czujesz, że logistyka może cię przerosnąć? Postaw na profesjonalną pomoc w tym temacie! Dowiedz się, czym warto się kierować, wybierając najlepsze biuro podróży.

Leave a comment